Тренінг «Ideal team player» в EPAM University Programs

23.06.2020 | 09:09

Тривають тренінгові заняття викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в EPAM University Programs. 22 червня 2020 р. у рамках онлайн вебінару «Ideal team player» викладачі Шевчук Ірина та Васьків Оксана отримали можливість розширити знання про формування високоефективних проектних команд з дотриманням принципів підбору таких її членів, що володіють базовими чеснотами ідеального командного гравця. Основний меседж спікера заходу Volodymyr Sukhyi підкріплювався положеннями з книги Патріка Ленчіоні “Ідеальний гравець команди” (‘The Ideal Team Player’): «Якщо людина має три таких чесноти як покора (Humble), голод (Hungry) та розум (Smart), то вона додає суттєвої цінності команді, оскільки  потребує менше навчання та управління своїми діями».