Студенти Університету – серед призерів студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

03.04.2018 | 10:21

Нещодавно на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Участь у змаганнях взяли студенти факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка, які здобули перемогу в І етапі олімпіади.

У столиці України студенти Університету гідно репрезентували свою Alma mater і повернулись до Львова з дипломом II ступеня і дипломом за інноваційність. Зокрема, диплом  II ступеня з відмінним результатом отримала магістр Ірина Климович, диплом за інноваційність в електронному врядуванні здобула магістр Софія Береза. Окрім того, подяку за високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів отримала в.о. завідувача кафедри економіки та менеджменту Ганна Комарницька.

Загалом участь в олімпіаді взяли 49 студентів з 23  вищих навчальних закладів України.

Незважаючи на значне хвилювання та підготовку до не зовсім знайомих завдань, наші студенти показали чудовий результат. Про це на урочистому закритті олімпіади заявили поважні члени журі та представники оргкомітету.

        

Кафедра економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка пишається своїми переможцями та учасниками інтелектуальних змагань.

Щиро вітаємо студентів Університету і бажаємо їм подальших успіхів!