Патріотично-виховний захід «До Днів Європи»

12.05.2022 | 12:37

9 травня 2022 р. порадник академічної групи УФП-11с доцент Ольга Маліновська разом зі студентами, провели виховну годину «До дня Європи», метою заходу було підвищити обізнаність студентів про переваги інтеграції України до Європейського Союзу та продемонструвати втілення базових цінностей ЄС на прикладах щоденного життя українців.

Україна – єдина країна не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не лише за географічною ознакою, а й за історією, спільними цінностями. Для українців – це особливий день, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві. Святкування Дня Європи в Україні – це ознайомлення українців з історією, традиціями, культурою, це поширення ідеї європейської ідентичності.