СТУДЕНТИ ГРУПИ УФО-11с ВІДВІДАЛИ 28 ЛЬВІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ BOOKFORUM “ГРА В ДОРОСЛІШАННЯ: ЯК МИ ЗРОСТАЄМО НЕЗАЛЕЖНИМИ”

18.09.2021 | 08:40

15 по 19 вересня 2021 року у Львові проходить 28-й Форум видавців – найбільша літературна подія Східної Європи. У рамках “Форуму видавців” книгоманів чекає дві події – великий книжковий ярмарок і літературний фестиваль “BookForum”.

Студенти групи УФО-11с разом з порадником доцентом кафедри обліку, аналізу і контролю Шот А.П. відвідали даний захід.

Фокусною темою цьогорічного фестивалю є “Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними”, яку куруватиме літературознавець та перекладач Юрко Прохасько. Цьогоріч захід вперше проходитиме у двох форматах – офлайн і онлайн.

Що стосується книжкового ярмарку, торік його не проводили через COVID. Цього року в рамках ярмарку відбудеться 400 подій, серед яких: автограф-сесії, дискусії та презентації тощо.

Хто ще не відвідав захід мерщій за новими книжками, знаннями, спілкуванням, проведений на BOOKFORUM час буде  найкращим.