Студентський науковий семінар «Проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах пандемії»

19.05.2021 | 03:42

18/05/2021. В рамках святкування «Днів науки в Університеті»  кафедра економіки та публічного управління спільно із студентським науковим гуртком «Управлінець» провели студентський науковий семінар на тему: «Проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах пандемії».

У даному заході брали участь студенти першого та другого курсів факультету, а також науково-викладацький персонал кафедри економіки та публічного управління.

Серед основних тем, які обговорювались можна виділити такі:

1 Гнесь Вікторія

УФП-12с

Вплив пандемії COVID-19 на реалізацію політики охорони здоров’я в Україні: соціальні та економічні аспекти (науковий керівник – доц. Зеленко В.А.)
2 Дорошенко Роксоляна

УФП-22с

Аналіз впливу карантиних заходів на окремі сектори економіки України (науковий керівник – доц. Капленко Г.В.)
3 Климків Роксоляна

УФП-22с

Соціальне і економічне життя українців під час пандемії (науковий керівник – доц. Капленко Г.В.)
4 Кормило Марія

УФП-12 с

Економічна політика і соціальний захист населення в умовах пандемії (науковий керівник – доц. Зеленко В.А.)
5 Костяк Вікторія УФФ-15 Вплив пандемії на економіку України у сфері послуг  (науковий керівник – доц. Пікулик О.І.)
6 Мельничук Даніела УФФ-11с Розвиток туризму в Україні за умов пандемії  (науковий керівник – доц. Пікулик О.І.)
7 Мокрицька Віра УФФ-15с Вплив пандемії на економіку та суспільство  (науковий керівник – доц. Пікулик О.І.)
8 Новосад Марта

УФП-12с

Вплив пандемії на економіку України

(науковий керівник – доц. Зеленко В.А.)

9 Петричкович Ростислав УФФ-15 Малий бізнес в умовах пандемії  (науковий керівник – доц. Пікулик О.І.)
10 П‘єкна Яна

УФП-22с

Вплив пандемії на світову економіку

(науковий керівник – доц. Капленко Г.В.)

11 Тараненко Ганна УФФ-11с Ризики соціально-економічного розвитку України після пандемії (науковий керівник – доц. Пікулик О.І.)

Захід супроводжувався доволі жвавими дискусіями, запитаннями та коментарями. Доповідачі, незважаючи на свій молодий вік, робили чіткі висновки та надавали рекомендації щодо перспектив подолання наслідків впливу пандемії на економіку (або принаймні можливостей пристосування економічних агентів до такого несприятливого зовнішнього середовища).

Учасники семінару домовились і надалі на заняттях продовжувати досліджувати та обговорювати окреслені проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах пандемії.