Старт  весняної сесії молодіжної Школи “Self- Branding та лідерство”

07.04.2021 | 01:48

03/04/2021 стартувала  весняна сесія молодіжної Школи “Self- Branding та лідерство”.

Школа створена для учнів 10-11 класів, студентів коледжів та ліцеїв і передбачає 5 модулів (модулі розроблені викладачами кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом й кафедри економіки та публічного управління).

МЕТА ШКОЛИ: РОЗРОБКА ОСОБИСТОГО БРЕНДУ ЧЕРЕЗ ЛІДЕРСТВО!!!

Модуль 1. Self-branding:  «Знайти себе неможливо – себе можна тільки створити».

Модуль 2. Тайм-менеджмент: «Час − це ресурс, який не поновлюється і назад не повертається !».

Модуль 3. Креативність як складова успіху: «Все, що можна уявити – реально».

Модуль 4. Тренди у бізнес-ідеях та стартапи: «Бізнес потребує цікавих ідей».  Зеленко В.А.

Модуль 5. Мистецтво публічного виступу:  «Публіка – твій друг і вчитель».

Першу зустріч організували на платформі Zoom.

Модераторами першого дня були доц. Капленко Г.В. та доц. Комарницка Г.О. Майбутнім абітурієнтам  розповіли про модулі, які будуть викладатися, доц. Герасименко О.В., доц. Зеленко В.А., доц. Решота О.А., доц. Табачук А.Я.

З тренінговою програмою «Формування особистого бренду»  поспілкувалася зі школярами  студентка 4-го курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Телегій Ірина.

Незважаючи на те, що це була перша зустріч – зустріч видалася  цікавою, активно співпрацювали й обговорювали тематику модуля.