Семінар на тему «Роль пенсійного забезпечення в системі соціального захисту населення»

11.03.2020 | 22:19

11 березня 2020 р. для студентів освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» головний спеціаліст Шевченківського відділу обслуговування громадян у м. Львові Головного управління ПФУ у Львівській області Косминка Л.П. провела семінар на тему «Роль пенсійного забезпечення в системі соціального захисту населення».
У своєму виступі Косминка Л.П. акцентувала увагу студентів на сутності та видах пенсій, ознаках та місці пенсійного забезпечення в системі соціального захисту населення, актуальних положеннях пенсійного законодавства та ознайомила їх з електронними сервісами Пенсійного фонду України. Особливу зацікавленість викликала у присутніх послуга СМС-інформування, за допомогою якої пенсіонери мають можливість отримувати інформацію про призначення та перерахунок пенсій, а працівники – про сплату за них ЄСВ та розмір їхнього страхового стажу. Крім цього, студенти дізнались про порядок обчислення страхового стажу, розрахунку пенсії за віком, придбання відсутнього страхового (пенсійного) стажу, а також особливості врахування стажу, отриманого за кордоном.