Робота наукових гуртків кафедри фінансового менеджменту: «Круглі столи – оnline»

14.05.2020 | 20:31

14 травня 2020 р. кафедрою фінансового менеджменту організовано Круглий стіл науково-практичного гуртка митної справи «Реформування системи управління державними фінансами: проблеми, тенденції та перспективи митної та податкової політики» (керівник доц. Голинський Ю.О.). Під час проведення заходу розглядалися засадничі умови формування митної політики та митної безпеки України; реформи у державних фінансах; процес адаптації митного і податкового законодавства до вимог ЄС; особливості митного регулювання зовнішньоекономічних операцій в умовах євроінтеграції; напрямки розвитку митного пост-аудиту; методи мінімізації податкових і митних ризиків та ін. Дискусія точилась навколо необхідності подальшого реформування податкової та митної політики України в контексті європейської інтеграції за такими напрямами як удосконалення митних процедур; податкова безпека; покращення системи управління митними органами; потреба інформатизації діяльності фіскальних органів. Тези доповідей, як результат участі студентів у цьому заході буде опубліковано у щорічному збірнику студентських наукових праць «Фінанси, митна та податкова справа».

Другий семестр цього навчального року видався складний, натхненний та надихаючий і для викладачів нашої кафедри і для наших студентів. Оnline-навчання поєднується сьогодні із заходами наукового характеру, які теж проводяться дистанційно. Так, 6 квітня відбувся Круглий стіл наукового гуртка «Податковий простір» (керівник доц. Сич О.А.) на тему «Бюджетна та податкова децентралізація в Україні: особливості впровадження, проблеми та перспективи». Результати дистанційної участі студентів у цьому заході також презентуватимуться на сайті кафедри фінансового менеджменту.