Робоча зустріч представників Центру забезпечення якості освіти Університету і кафедри фінансових технологій та консалтингу з працівниками АТ «УКРСИББАНК»(UKRSIBBANK)

22.11.2023 | 09:27
16 листопада доцент кафедри фінансових технологій та консалтингу Зоряна Лапішко брала участь у робочій зустріч представників Центру забезпечення якості освіти Університету – начальника відділу дистанційної та дуальної освіти Наталії Козьмук, начальника  відділу кар‘єрного розвитку та співпраці з бізнесом Ірини Сновидович,  із    керівником сектору  Ксенією Солонською та
начальником  відділення Юлією Рожко Управління Дистанційного обслуговування АТ «УКРСИББАНК»(UKRSIBBANK). В ході зустрічі обговорили цікаві можливість розвитку співпраці, подальшого партнерства в напрямі впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти, внесення пропозицій щодо змістового наповнення профільних освітніх програм, можливості проходження стажування і практичної підготовки здобувачів освіти , їх працевлаштування.