Робоча зустріч координатора проекту Жана Моне доц. Василя Зеленка із професором університету Paris East Creteil (UPEC) Борісом Найманом

11.03.2018 | 14:43

06 березня 2018 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулась робоча зустріч координатора проекту Жана Моне доц. Василя Зеленка із професором університету Paris East Créteil  (UPEC) Борісом Найманом.

В межах заходу було здійснено обмін досвідом з реалізації проектів та програм за підтримки Європейського Союзу. Проф. Б.Найман розповів про власний досвід дослідницької та експертної діяльності як у країнах ЄС, так і за його межами, зокрема – і в Україні. Доц. В. Зеленко розповів колезі про особливості реалізації проекту Жана Моне на кафедрі економічної теорії. Зокрема, проф. Б. Найман, переглядаючи робочу програму нової спеціалізованої дисципліни та додаткових проектних заходів, зробив декілька корисних рекомендацій.

У підсумку, було визначено вектор подальшої міжкафедральної співпраці з напрямку економіки у європейській інтеграції.