Результати онлайн-навчань членів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти»

04.10.2022 | 10:31

№GDTfE-BПП-03596

№GDTfE-02-04104

№GDTfE-02-П-00332

№GDTfE-02-С-01598

Протягом вересня 2022 року доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Львівського національного університету імені Івана Франка Герасименко Олена Вікторівна успішно пройшла серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників  у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти».

Герасименко О.В. отримала сертифікати за підсумками навчання на базовому, середньому та поглибленому рівнях курсу «Цифрові інструменти Google для освіти» (загалом 2 кредити ECTS).

Здобуті протягом навчання знання доцент планує застосовувати у процесі подальшої науково-педагогічної діяльності.