Присвоєння вчених звань викладачам кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики

06.10.2021 | 06:12

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1017 від 27 вересня 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 червня 2021 року № 735» науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка присвоєно вчені звання доцента і професора, серед яких є викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики. Так вчене звання професора присвоєно д.е.н. Шевчук І.Б., а вчене звання доцента – к.е.н. Старух А.І.

Колектив кафедри щиро вітає колег із присвоєнням вчених звань та бажає впевнено йти до нових цілей! Подальших звершень, вдачі та наснаги на професійному шляху!