Проведення психологічного тренінгу «Адаптація першокурсників»

28.09.2017 | 21:16

27 вересня 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся психологічний тренінг «Адаптація першокурсників» за участі працівників психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка п. Світлани та п. Юліани.

Адаптація, як процес входження людини в соціальну групу, а також пристосування до неї, особливо гостро відчувається на початкових етапах навчання у вищих навчальних закладах. Тож метою проведення даного адаптаційного тренінгу було навчити студентів працювати в команді, дізнатись більше один про одного, ідентифікувати себе з іншими, а також сприяти психологічній адаптації до умов навчання.

Кожен учасник тренінгу в ході його проведення мав можливість замислитися над своїми індивідуально-психологічними особливостями, оцінити їх, визначити ставлення до себе інших студентів, випробувати різні стилі спілкування, засвоїти і відпрацювати різноманітні навички взаємодії.

Надіємось на успішну адаптацію наших першокурсників до навчального процесу та бажаємо успіхів у навчанні!