Проведення на кафедрі обліку, аналізу і контролю наукового семінару на тему: “Бухгалтерський облік як інформаційне джерело контролю, аналізу, оподаткування та управління”

27.05.2024 | 18:45

24 травня 2024 року на кафедрі обліку, аналізу і контролю відбувся науковий семінар на тему: “Бухгалтерський облік як інформаційне джерело контролю, аналізу, оподаткування та управління”. Участь у семінарі взяли викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” – члени студентського наукового гуртка “Контролер”, які обговорили актуальні питання та перспективи розвитку бухгалтерського обліку як інформаційного джерела контролю, аналізу, оподаткування та управління.
В результаті проведеного заходу учасники дійшли висновку щодо необхідності нових наукових знахідок і винаходів у сфері бухгалтерського обліку, підвищення рівня сучасних технологій і методів отримання достовірної і релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, які сприятимуть сталому економічному і соціальному розвитку для забезпечення суспільних потреб.