Проведення кафедрою обліку, аналізу і контролю Круглого столу з нагоди Дня Університету на тему «Облік, оподаткування і контроль: теорія та методологія»

12.10.2023 | 13:47
10 жовтня 2023 року в рамках святкування Дня Університету  Кафедра обліку, аналізу і контролю ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка провела Круглий стіл на тему «Облік, оподаткування і контроль: теорія та методологія».
Із вступним словом виступив завідувач кафедри професор Євген Романів, який розповів про історичні аспекти становлення податкової системи в Україні.

Під час наукового заходу було представлено понад 20 доповідей, що відображають широкий спектр тем у галузі досліджень кафедри.
Викладачі і студенти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” обмінювалися досвідом та ідеями, що сприяло збагаченню наукової спільноти. Крім того, під час заходу були визначені окремі тенденції у розвитку обліку, аналізу, оподаткування та контролю в умовах воєнного стану.
Участь у заході сприяла збагаченню наукового діалогу між учасниками.
Дякуємо усім за участь у Круглому столі! Працюємо та навчаємося для відновлення і зміцнення нашої незалежної України.