Програма «Перший кар’єрний крок»

30.11.2015 | 16:30

5 листопада кафедра державних та місцевих фінансів організувала зустріч студентів з представником Львівської міської ради п. Юрієм Звіром – куратором програми «Перший кар’єрний крок», на якій студенти факультету ознайомились з умовами проходження практики і стажування у Львівській міській раді.
Мета програми «Перший кар’єрний крок» є залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, самореалізації та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів.
Участь молодих спеціалістів у програмі відкриває перед ними унікальні можливості: пройти стажування в ЛМР; приєднатися до успішної, молодої команди Львівської міської ради; втілити свої ідеї, проявити лідерські якості, перевірити стійкість в роботі з професіоналами; активне включення в розвиток власного міста; отримання рекомендацій та диплом по закінченню стажування.