ПРОФЕСІЙНИЙ САМОРОЗВИТОК МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

12.02.2018 | 20:20

Сучасному світу характерні інтенсивні глобальні процеси.  Одним з яких є прагнення до саморозвитку та удосконалення. Магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування» постійно вдосконалюють свої знання та вміння для майбутнього професійного зростання.  Магістр групи УФПМ- 51с, Пукас Олег завершив курс професійного навчання “Сучасна Ораторська Майстерність. Професійний рівень” від Майстерня Лева – Практика Публічних Виступів.

Це сучасний практикум для молодих та креативних студентів, де вони отримують психологічні  поради, про те як не вмерти перед виступом,  про народження страху та практичні техніки подолання страху.  Також багато сучасних лайфхаків та прийомів у виступах: як стати цікавішим за Facebook чи як вміти говорити про будь-що і про власні почуття.  Прагнення до саморозвитку та вдосконалення, це крок до майбутнього успіху і наші студенти використовують ці можливості. Адже публічні послуги мають надавати сучасні професіонали, здатні до постійного самовдосконалення.