Про виконання наказу ректора Львівського національного університету імені Івана Франка від 25.10.2019 р. № 4439 “Про зимову екзаменаційну сесію 2019/2020 навчального року”

04.11.2019 | 12:39

На виконання наказу ректора Львівського національного університету імені Івана Франка від 25.10.2019 р. № 4439 “Про зимову екзаменаційну сесію 2019/2020 навчального року”:

1. Зимову екзаменаційну сесію 2019/2020 навчального року для студентів денної форми навчання провести:
  • на 1-4 курсах освітнього ступеня бакалавр, 1 курсі освітнього ступеня магістр –
    з 21 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року;
  • на 2 курсі освітнього ступеня магістр – з 26 жовтня по 31 жовтня 2019 року.
  1. Зимову екзаменаційну сесію 2018/2019 навчального року для студентів заочної форми навчання провести згідно з планом лабораторно-екзаменаційних сесій, затвердженим проректором Університету 19.07.2019 року.
  2. Встановити студентам денної форми навчання зимові канікули з 06 січня по
    9 лютого 2020 року
    .
  3. Навчання у другому семестрі розпочати з 10 лютого 2020 року.
  4. При проведенні екзаменів та заліків на всіх курсах денної та заочної форм навчання керуватись наказом № 0-80 від 17.07.2012 р., суворо дотримуватись діючих положень про допуск студентів до екзаменаційної сесії, її організацію і ліквідацію академічної заборгованості.
  5. Деканату факультету:
    • В термін  до 20 листопада 2019 року узгодити з викладачами графік оформлення заліків, довести їх до відома студентів  та подати у навчально-методичний відділ Університету.
    • Подати проректору Університету на затвердження розклади екзаменів і довести їх до відома студентів факультету не пізніше, як за місяць до початку екзаменаційної сесії.
    • Ліквідацію академічної заборгованості після екзаменаційної сесії на денній формі навчання організувати згідно із затвердженим розкладом.
    • Ліквідацію академічної заборгованості провести в період зимових канікул до початку наступного семестру:
  • за формою “№ 2” – з 27 січня по 2 лютого 2020 року;
  • за формою “К” – з 03 по 09 лютого 2020 року.
    • Забезпечити подачу в навчально-методичний відділ Університету екзаменаційних відомостей – до 1200 години наступного дня після проведення екзамену, залікових відомостей – до 12 00 години першого дня початку екзаменаційної сесії.
    • З метою запобігання порушень та зловживань у період зимової екзаменаційної сесії, унеможливлення проявів таких ганебних явищ як хабарництво та корупція, а також надання інформації та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян оновити стенди, на яких вказати номери телефонів “Зимова екзаменаційна сесія 2019/2020 навчального року” Факультету, вести облік телефонних запитів у спеціальному журналі, щоденно аналізувати їх зміст, інформувати керівництво про особливі випадки, які потребують негайного втручання.
  1. Під час екзаменаційної сесії забезпечити щоденну роботу (включаючи вихідні дні) бібліотеки з 900 до 2100 години.
  2. Завідувачам кафедр:
  • скласти та довести до відома студентів графік консультацій з усіх навчальних дисциплін, що виносяться на екзаменаційну сесію;
  • відвідувати екзамени під час екзаменаційної сесії з метою забезпечення ефективного внутрішнього контролю та недопущення порушень;
  • довести зміст даного розпорядження до відома професорсько-викладацького складу та в разі виявлення фактів порушень під час екзаменаційної сесії невідкладно вжити заходи щодо їх усунення.
  1. Науково-педагогічним працівникам забезпечити належний порядок звітності про стан проходження екзаменаційної сесії з усіх форм навчання. Екзамени проводити за затвердженим розкладом, не допускати будь-яких їх перенесень без дозволу декана і навчально-методичного відділу Університету.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.