Про організацію освітнього процесу на факультеті управління фінансами та бізнесу із застосуванням дистанційних технологій у 1-му семестрі 2020-2021 навчального року

23.09.2020 | 11:07

Відповідно до  ухвали Вченої ради факультету управління фінансами та бізнесу від
16.09.2020 р. (протокол № 2) у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією на Львівщині та виявленими випадками захворювання на коронавірус на факультеті:

1. Перевести здобувачів вищої освіти 2,3,4 курсів освітнього ступеня «бакалавр» та 1,2 курсів освітнього ступеня «магістр» на дистанційну форму навчання з 21вересня 2020 року по 31 жовтня 2020 р., дотримуючись діючих положень щодо організації освітнього процесу із застосуванням дистанційних технологій, поточного та семестрового контролю.
  2. Науково-педагогічним працівникам:
  • координувати роботу із Організаційно-методичним центром електронного навчання (ОМЦЕН) Університету з метою впровадження та ефективного застосування технологій електронного навчання;
  • розширити функціональність засобів електронного навчання, засобів діагностики знань студентів, контролювати доступ до своїх курсів, своєчасність виконання студентами навчальних планів та програм;
  • практикувати проведення в дистанційному режимі консультацій, захисти курсових робіт, самостійної роботи із забезпеченням участі всіх студентів академічних груп.

1. Деканату факультету, завідувачам кафедр:
  • здійснювати контроль за проведенням занять з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до розкладу;
  • затвердити графіки проведення консультацій у форматі відеоконференцій з метою надання допомоги студентам в опрацюванні та  засвоєнні матеріалів навчальних курсів;
  • здійснювати контроль за обліком виконання робіт, передбачених навчальним планом, своєчасним оформлення навчальної документації за результатами навчання студентів факультету.

1. Заняття для студентів  1-го курсу освітнього ступеня «бакалавр»  до 31 жовтня 2020 р. проводити за затвердженим розкладом.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Декан  факультету управління фінансами та бізнесу               А. В. Стасишин