Презентація можливостей міжнародної академічної мобільності для студентів факультету управління фінансами та бізнесу

15.10.2024 | 11:46

На факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася інформаційна зустріч щодо можливостей міжнародної академічної мобільності для студентів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом. Захід організовано за ініціативи завідувачки кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, д.е.н., проф. Ганни Комарницької.

На її запрошення гостем стала Оксана Анатоліївна Краєвська, доцент кафедри європейських та регіональних студій, керівниця відділу академічної мобільності, інституційний координатор програми Erasmus+ в Університеті та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків.

Під час презентації Оксана Анатоліївна  висвітлила різні аспекти участі в проектах академічної мобільності, зокрема:

• Інструменти пошуку інформації про можливості для студентів різних курсів;
  • Поради щодо підготовки першокурсників до майбутніх проєктів;
  • Вимоги до володіння іноземною мовою та академічної успішності;
  • Критерії участі в конкурсах мобільності.

Особлива увага була приділена можливостям як для бакалаврів, так і для магістрів. Студенти активно долучалися до обговорення, ставили питання та ділилися своїми думками.

Оксана Анатоліївна також надала практичні поради щодо підготовки до участі в програмах мобільності, зокрема:

• Як правильно написати резюме (CV);
  • Як перевірити та покращити рівень знань англійської мови.

Окрім того, були розглянуті можливості академічної мобільності для науково-педагогічних працівників.

Зустріч, ініційована кафедрою публічного адміністрування та управління бізнесом, стала важливим кроком у підвищенні обізнаності студентів про міжнародні можливості, що пропонує Львівський національний університет імені Івана Франка. Ці заходи допомагають студентам краще оцінити їхні перспективи та підготуватися до участі в програмах академічної мобільності.

Дякуємо  Оксані Анатоліївні та Відділу академічної мобільності Львівського національного університету імені Івана Франка  за цікаву та інформативну зустріч!