Методичний семінар на тему: «СУЧАСНІ МЕТОДИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІ.  АДАПТИВНЕ НАВЧАННЯ »

15.10.2024 | 21:13

14.10.2024 р.  на кафедрі фінансових технологій та консалтингу було проведено методичний семінар на тему: «СУЧАСНІ МЕТОДИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІ.  АДАПТИВНЕ НАВЧАННЯ »

Модератором семінару була Зоряна Лапішко к.е.н., доцент. На семінарі обговорювали про необхідність застосування нових методів навчання у вищих навчальних закладах в умовах сучасної освіти. Нові методи дозволяють підлаштовувати навчальний процес під індивідуальні потреби студентів. Студенти стають активними учасниками процесу навчання, що стимулює їх самостійність та відповідальність, а використання інтерактивних технологій підвищує інтерес студентів до навчального матеріалу. Адаптивне навчання забезпечує індивідуальний підхід до кожного студента, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу та розвитку важливих навичок навчатись самостійно.