Практичний досвід під час навчання для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» від OCA Ukraine

09.05.2022 | 15:24

Практичний досвід під час навчання від OCA Ukraine щодо використання можливостей Odoo для управління бізнес-процесами. Вже вкотре таку нагоду мали студенти ОП «Інформаційні технології в бізнесі», що навчаються на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю 051 «Економіка» (група УФЕ-31с) та вивчають навчальну дисципліну «Інформаційні системи в управлінні» (лектор: Оксана Васьків). Формат такої співпраці має дуже важливе значення для бізнесу, Університету, викладачів та студентів, адже не лише підсилює практичну складову навчального процесу, а й сприяє розвитку людського капіталу та формує передумови для економічного зростання України.