Практичне стажування викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики на Teachers’ Internship 2020

30.08.2020 | 11:32

З 15.07.20 р. по 15.08.20 р. доцент кафедри Анна Старух успішно пройшла програму стажування для викладачів та вчителів – Teachers’ Internship 2020, організаторами якого була IТ Ukraine Association та EPAM. 20 серпня відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам програми, які її успішно завершили. Програма стажування від EPAM не фокусувалася на певній технології, а дала широке розуміння сучасної IT-галузі. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend, Business Analysis, Visual Design слухачі вивчали основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо. Вперше програма Teachers’ Internship проходила в форматі онлайн та зібрала понад 200 викладачів з усієї країни та включала понад 100 годин загальнотехнічних та soft skills дисциплін. Teachers Internship допомогла викладачам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу сучасної IT-компанії «зсередини». Це дає можливість краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для успішної кар’єри в майбутньому.

#EPAMUniversityPrograms#ЕРАМTeachersInternship