Підвищення кваліфікації викладачів

11.10.2021 | 15:56

8 жовтня 2021 року доцент кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка  Петик Л.О. взяла участь у навчальному семінарі – практикумі «Як замовникам ефективно купити, а Постачальникам вигідно продати у системі ProZorro Market», організованому департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Учасниками семінару були представники органів місцевого самоврядування області, виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств та регіонального бізнесу.

Начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Бордун Л.В. розповіла про можливості підвищення ефективності публічних закупівель у регіоні.

Спікер заходу – уповноважений представник ДП «Прозорро» Ольга Нос розповіла про особливості та переваги системи ProZorro Market.

Під час заходу учасники мали можливість задати питання фахівцям ДП «Прозорро» щодо функціонування системи ProZorro Market та загальних принципів її роботи.

Особливу увагу учасників семінару привернула концепція електронного каталогу, який дозволяє замовникам спростити процедуру закупівлі та швидко і зручно купувати товари з використанням цього каталогу через інтерфейс авторизованих майданчиків.

Електронний каталог ProZorro Market почав працювати на повну потужність у 2020 році, відкривши бізнесу доступ до ринку публічних закупівель.

Матеріали семінару будуть корисні при вивченні дисципліни «Публічні закупівлі».