Підвищення кваліфікації викладачами кафедри фінансового менеджменту шляхом участі в онлайн-форумі «Психологічне здоров’я освітян»

18.09.2023 | 21:19
14 вересня 2023 р. професори кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесом ЛНУ імені Івана Франка Ватаманюк-Зелінська Уляна Зеновіївна та Шушкова Юлія Володимирівна, доценти кафедри Дубик Вікторія Яківна, Західна Оксана Романівна, Клепанчук Ольга Юріївна  та Петик Любов Орестівна взяли участь в онлайн-форумі на тему «Психологічне здоров’я освітян». Викладачі отримали теоретичні та практичні знання за темою форуму та пройшли підвищення кваліфікації обсягом 6 годин (0,2 кредити ЄКТС).
Організатори форуму: Освітня платформа «4 PEOPLE», ВГО «УАФІТ», Alex Polin Mindfulness.
Тематика форуму була насиченою і цікавою, серед спікерів:
Олександр Полянчук (сертифікований тренер практик усвідомленості по програмам Майндфулнес University of Oxford Mindfulness Center, Великобританія, керівник проекту Alex Polin Mindfulness) навчив створенню індивідуальної системи зміцнення ментального здоров’я та провів коротку терапевтичну майндфулнес практику;
Наталія Жакіна (тренер практик Майндфулнес, Mindful Academy Solterreno, Іспанія, психолог партнер в компанії Alex Polin Executive Search) доповіла «Як піклуватися про психічне здоровʼя у мінливому світі в умовах війни та як практикувати усвідомленість в щоденному житті»;
Катерина Сисоєва (практичний психолог, сертифікований тренер, тренер-спікер тренінгового центру «Академія талановитих керівників») приділила увагу лідерству та ментальному здоров’ю освітян;
Марія Іванчук (доктор психологічних наук, професор, завідувача центру моніторингу та забезпечення якості підготовки фахівців у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, заслужений працівник освіти України) окреслила основні аспекти формування мотивації саморозвитку, гармонізації власного психологічного здоров’я у викладачів.