18.12.2021 | 10:27

16.12.2021 року за ініціативи кафедри фінансового менеджменту та студентського самоврядування ФУФБ відбувся Освітній hackathon «STEM-освіта очима студентів освітньої програми „Фінанси, митна та податкова справа“», який став  майданчиком зустрічі професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти щодо пошуку, формування нових ідей і інноваційних рішень організації освітнього процесу.

Протягом зустрічі учасники дискутували, обмінювались знаннями та ідеями над якими працюватимуть. Обговорювали:

• дисципліни, які цікаві сучасному студенту;
  • нові підходи до подання і опрацювання інформації;
  • побажання та пропозиції студентів щодо покращення освітнього процесу, освітніх компонент.

Такі хакатони покликані підтримувати  нові інноваційні   тренди та підходи в освіті та, зокрема   на кафедрі і допомагають у налагодженні комунікативних зв’язків  з однієї сторони досвідчених фахівців, а з другої – талановитих, активних та креативних  молодих людей, які зацікавлені в якісній освіті, лейтмотивом яких є   – ентузіазм.

Сподіваємося, проведення таких заходів  стане  постійною традицією та сприятиме прискоренню формування фокусу на нові ідеї якісної фінансової освіти як двигуна економіки України.