Онлайн-захист курсових робіт на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики зі спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі»

09.04.2021 | 19:07

08 квітня 2021 р. дистанційно на платформі TEAMS відбувся успішний захист курсових робіт  студентами 4-го курсу, що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі».

Наукові керівники: зав. кафедри, д.е.н. Шевчук І.Б., к.е.н., доц. Стадник Ю.А., к.е.н. Старух А.І., ст. викл. Васьків О.М., к.ф.-м.н., доц. Задорожна А.В.

Відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів та якості виконання курсових робіт членами комісії: зав. кафедри, д.е.н. Шевчук І.Б., к.е.н., доц. Стадник Ю.А., к.е.н. Старух А.І.

Результати захисту показали, що студенти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що стосуються:

• аналізу, візуалізації, прогнозування даних та моделювання нейронних мереж за допомогою мови Python,
  • розробки web-орієнтованих інформаційних систем,
  • проектування баз даних і створення динамічних web-сайтів,
  • розробки чат-ботів,
  • написання Java-мовою desktop-додатків та mobile-додатків,
  • статистичної обробки даних в різних пакетах,
  • SEO-аналізу конкурентів.

Вітаємо доповідачів із успішним захистом!