Онлайн-захист курсових робіт на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики з навчальної дисципліни «Проектування та адміністрування БД і СД»

26.05.2020 | 22:35

26 травня 2020 р. дистанційно на платформі ZOOM відбувся успішний захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Проектування та адміністрування БД і СД» студентами 3-го курсу, що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі».

Наукові керівники: к.ф.-м.н., доц.  Депутат Б.Я. та к.е.н Ярема О.Р.

Відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів та якості виконання курсових робіт завідувачем кафедри д.е.н., доц. Шевчук І.Б. та членами комісії: к.ф.-м.н., доц. Мищишином О.Я., к.е.н., доц. Стадник Ю.А., к.ф.-м.н., доц. Задорожною А.В. Результати захисту показали, що студенти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що стосуються розробки web-орієнтованих інформаційних систем, проектування баз даних і створення динамічних web-сайтів.

Вітаємо доповідачів із успішним захистом!