Он-лайн сертифікатна програма “Доказова публічна політика: кращі практики ЄС”

04.05.2020 | 12:10

Центр досконалості імені Жана Моне Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує молодих фахівців, студентів та аспірантів до участі в он-лайн сертифікатній програмі “Доказова публічна політика: кращі практики ЄС”.

Сертифікатна програма проходитиме з використанням платформи ZOOM, електронної пошти та інших дистанційних і очних форматів викладання.

Головною метою даної програми є ознайомлення слухачів із європейськими стандартами формування і реалізації публічної політики та вироблення навиків дистанційної аналітичної роботи у цій сфері.

Навчання відбуватиметься у три модулі:

• І модуль “Формування публічної доказової політики” – 15 травня-15 червня 2020 р.
  • ІІ модуль “Оцінкарегуляторного впливу” – 15 вересня – 15 жовтня 2020 р.
  • ІІІ модуль “Формування регуляторних документів” – 15 листопада – 15 грудня 2020 р.

Формат роботи: щотижневі заняття в онлайн в режимі реального часу по 4 академічних години (відеолекції та тренінговий компонент).

Реєстраційна форма активна до 10 травня 2020 р. за посиланням: https://cutt.ly/kyi5fnV
Повідомлення про результати відбору: 12 травня 2020 р.

Проєкт реалізовується факультетом міжнародних відносин спільно із факультетом управління фінансами та бізнесу (кафедрою економіки та публічного управління).

Більше інформації: wurces@gmail.com

ОГОЛОШЕННЯ_ОН-ЛАЙН СЕРТИФІКАТКА_29 квітня