Оглядова лекція з дисципліни «Діджиталізація у фінансах» на тему: «Основні можливості програмного забезпечення “Комплексне управління підприємством”»

26.10.2021 | 22:24

26 жовтня 2021 р. у рамках поглиблення наскрізного освітнього процесу відбулася оглядова лекція з дисципліни «Діджиталізація у фінансах» на тему: «Основні можливості програмного забезпечення “Комплексне управління підприємством”» на платформі BAS. Спікером виступила Іваньо Роксана – аналітик компанії «Рарус». На даній лекції студенти спеціалізації «Фінанси, митна справа та оподаткування» ознайомилися з особливостями інтерфейсу і функціональними можливостями програми BAS “Комплексне управління підприємством”. Зокрема, студенти дізналися яким чином за допомогою цієї програми можна автоматизувати процеси бюджетування, розрахунково-касового обслуговування, фінансового контролінгу і т.п. на підприємстві.