Обмін досвідом між бізнесом та освітою. Участь у VІ-тій Всеукраїнській онлайн-конференції “Uni-Biz Bridge”

10.03.2021 | 03:24

Викладачі кафедри економіки та публічного управління д.е.н., доцент Капленко Г.В., к.н.держ.управл., доцент Куліш І.М., к.е.н., доцент Пікулик О.І. взяли участь у VІ-тій Всеукраїнській онлайн-конференції “Uni-Biz Bridge”, котра була спрямована на обмін досвідом між бізнесом та освітою.

Конференція передбачала участь у таких заходах: вебінар «Навчання персоналу в онлайні, практика JTI в Україні» (від JTI); вебінар «Як не втратити натхнення від роботи в онлайні?» (від Jooble);  вебінар «Як записувати навчальні відео та втримувати увагу» (від Рhilip Morris);  вебінар «Компетенції майбутнього» (від Райф);  вебінар «Мотивація команди/студентів в онлайн-режимі (на прикладі персоналу компанії)» (від METRO); панельна дискусія «Вплив онлайн-навчання на освіту: чи буде університет таким самим, як був до карантину?». Завжди цікавими та пізнавальними є зустрічі зі стейкхолдерами й роботодавцями – це можливість побачити сучасну освіту та можливі траєкторії удосконалення освітнього процесу відповідно до вимог сучасного ринку праці та для задоволення потреб роботодавців.

За результатами щоденної роботи та участі в заходах, підсумкового тестування викладачі кафедри отримали сертифікати.