20.05.2021 | 22:18

З нагоди Фестивалю науки-2021 у Львівському національному університеті імені Івана Франка кафедрою обліку, аналізу і контролю проведено круглий стіл «Облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку». Участь у науковому заході прийняли викладачі кафедри і студенти спеціальності «Облік і оподаткування».

Доповідачі представили результати своїх наукових досліджень щодо сучасного стану і перспектив розвитку аудиту, обліку та оподаткування вітчизняних суб’єктів бізнесу за умов впровадження міжнародних стандартів.

Організація і проведення таких наукових заходів покликані до сприяти спільному обговоренню важливих проблем у даній сфері відносин, та формуванню нових ідей, розробці наукових концепцій, на основі яких будуть провадитися ґрунтовні дослідження, впроваджуватись нові дисципліни у навчальні плани закладів вищої освіти.

Дякуємо усім учасникам за цікаві доповіді, активне обговорення та гарний настрій!!!