Обговорення основних аспектів адаптації студентів-першокурсників до навчання в університеті

28.09.2017 | 23:09

27 вересня 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулося перше засідання Ради порадників. Це традиційний підхід до формування основних засад виховання майбутніх фахівців.

Із тематичними доповідями виступили:

• порадник групи УФФ-12 с Луців Л.М. запропонувала орієнтовний перелік навчально-виховних заходів порадника з адаптації студентів академічної групи в умовах університету;
  • порадник групи УФФ-14 с доц. Ясіновська І.Ф. ознайомила колег з можливими формами співпраці порадника та студентів групи з метою успішної адаптації останніх;
  • порадник групи УФО-11 с доц. Шот А.П. проаналізувала труднощі, що виникли у першокурсників на першому місяці навчання;
  • порадник групи УФЕ-11 с доц. Васьків О.М. навела практичні рекомендації з полегшення процесу адаптації студентів до нових умов навчання.

Під час засідання також заслухано доповідь практикуючого психолога С.В. Незабитовської на тему «Психологічні проблеми студентів на першому році навчання у вищому навчальному закладі: причини виникнення та можливості подолання». У ході обговорення основних її положень виникли питання, які стосуються не лише розподілу обов’язків серед студентів групи, а й визначення ролі порадника у процесі адаптації першокурсників до навчання у вищій школі.