Обговорення механізму функціонування Фондів мікрокредитування бізнесу у Львівській області

20.03.2019 | 20:29

19 березня 2019 року викладачі кафедри державних та місцевих фінансів взяли участь у Круглому столі, присвяченому обговоренню механізму функціонування Фондів мікрокредитування бізнесу у Львівській області та доцільності їх створення у її територіальних громадах. Метою круглого столу було обговорення ініціатив формування Фондів мікрокредитування бізнесу та механізму їх функціонування, основні пропозиції якого будуть передані на затвердження сесії Львівської обласної ради в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

В рамках заходу обговорювалися питання Фондів діяльності мікрокредитування бізнесу в Україні та Польщі; висувалися пропозиції до механізмів створення і функціонування Фондів мікрокредитування бізнесу на теренах Львівського регіону, зокрема і у об’єднаних територіальних громадах нашої області.

Важливий практичний досвід організаторів та учасників Круглого столу:

PPV Knowledge Networks, Підтримка бізнесу Львів, Департамент економічної політики Львівської ОДА, Кредитна спілка “Вигода” дасть можливість активізувати практичну складову навчального процесу при викладанні та вивченні студентами навчальних дисциплін спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», а також сприятиме опрацюванню нових напрямків науково-дослідної діяльності професорсько-викладацького складу кафедри та студентів спеціалізацій «Фінанси, митна та податкова справа» і «Управління фінансами та правове забезпечення бізнесу».