04.11.2020 | 10:16

2 листопада 2020 р. д.е.н., доц. кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин прийняла онлайн-участь у чудовому науково-практичному заході, що був організований кафедрою бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Національного університету «Чернігівська політехніка», круглому столі на тему:«Новий погляд на підготовку фахівців з обліку і оподаткування: світовий досвід та практика в Україні» за участю науковців, роботодавців та здобувачів вищої освіти.

Під час роботи круглого столу учасники обговорили

✅ світовий досвід розробки освітніх програм та їх удосконалення,

✅ сучасні методики викладання облікових дисциплін та критерії оцінки знань,

✅ отримання необхідних практичних знань і навичок здобувачами протягом навчання у ЗВО,

✅ питання підвищення рівня якості вищої освіти в Україні,

✅ підготовки фахівців з економічних спеціальностей, зокрема з обліку і оподаткування.