Нові виклики у територіальних громадах: соціальна сфера в умовах децентралізації

12.04.2021 | 13:08

12/04/2021 мали нагоду поспілкуватися наживо із директором КЗ «Центр надання соціальних послуг Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області» Подвірною Наталією на тему «Соціальна робота у територіальних громадах».

Студенти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування взяли участь в обговоренні практичних питань сфери публічного управління. До лекції долучилися студенти груп УФП-21с, УФП-22с, ФФУ-21с (бакалаври)  (у межах навчальної дисципліни “Публічна служба та етика”) та групи УФПМ-12с, УФПМ-12з (магістри).

Децентралізація на основі принципу субсидіарності формує на місцевому рівні перед системою надання соціальних послуг значні виклики та пропонує нові можливості для розвитку.

Обговорювали: основні завдання соціальної роботи; основні принципи соціальної роботи та надання соціальних послуг; нові виклики для соціальної сфери в Україні; порядок організації та надання соціальних послуг у територіальній громаді та багато інших цікавих питань.

Живе спілкування із практиками завжди цікаве, оскільки це доповнює теоретичні знання практичним досвідом.

Дякуємо за цікаву зустріч!!!!