Науковий семінар «Міжнародна академічна мобільність студентів: досвід та перспективи розвитку» для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

12.10.2023 | 21:26

11 жовтня 2023 р. у рамках святкування Дня Університету для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» був проведений науковий семінар «Міжнародна академічна мобільність студентів: досвід та перспективи розвитку». Доповідачами виступали студентка 3-го курсу Анна Козик (група УФЕ-31с) та доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Задорожна А. В., які поділилися своїм досвідом академічної мобільності за програмою Erasmus+. Анна Козик розповіла студентам ОП «Інформаційні технології в бізнесі» про умови конкурсу Erasmus+ та можливості, які ця програма надає студентам, поділилася враженнями про своє навчання в одному з університетів Італії та умови перебування в країні. У свою чергу, доцент Задорожна А. В. розповіла про академічну мобільність у Литві та надала поради студентам щодо участі у конкурсі Erasmus+.

Сподіваємося, що проведений науковий семінар активізує подальшу міжнародну академічну мобільність студентів.