Науковий семінар «Фіскальна політика у забезпеченні стабільності валютного ринку України»

30.11.2020 | 16:01

27 листопада 2020 р.  к.е.н., доцентом кафедри фінансового менеджменту Козакевич Ольгою Романівною був проведений науковий семінар на тему «Фіскальна політика у забезпеченні стабільності валютного ринку України».

Захід відбувся на дистанційній платформі Microsoft Teams за участю викладачів кафедри та студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Метою семінару було обговорення питань щодо підвищення дієвості заходів фіскальної політики та стабілізації вітчизняного валютного ринку в сучасних умовах економічної турбулентності. Під час онлайн-семінару були висвітлені такі питання:

– роль фіскальної політики у забезпеченні стабільності валютного ринку;

– наслідки експансійної та рестрикційної фіскальної політики для валютного ринку за різних режимів валютних курсів;

– причинно-наслідкові зв’язки між важелями фіскальної політики та валютно-курсовою стабільністю;

– сучасні тенденції вітчизняного валютного ринку;

– обґрунтування необхідності координації фіскальної, монетарної та боргової політик на основі помірної фіскальної консолідації.

Незважаючи на онлайн формат семінару, ефір видався цікавим, дискусійним та інформаційно насиченим.