Науковий семінар кафедри економіки та менеджменту

30.03.2016 | 11:57

21 березня 2016 р. відбулося розширене засідання кафедри економіки та менеджменту у формі наукового семінару за участю провідних вчених кафедри математичних методів у економіці та кафедри міжнародної економіки і теорії фінансів. Засідання наукового семінару приурочене світлій пам’яті професора, доктора економічних наук Артуса Мирослава Миколайовича. З оглядовою інформацією про людські якості та пріоритетні наукові результати професора Артуса М.М. , зокрема , у виробленні фундаментальних положень теорії фінансів, розробці сучасних підходів до ціноутворення та відповідного фінансового механізму, виступив професор, завідувач кафедри економіки та менеджменту Карпінський Б.А.

На розширеному кафедральному науковому семінарі було також заслухано дисертаційні роботи аспірантів: Горбачевської О.В. «Фінансовий механізм формування інтегрованих підприємницьких структур в Україні» (науковий керівник – професор Карпінський Б.А.); Максиміва Д.Я. «Формування фінансового механізму інвестиційного зростання в Україні» (науковий керівник – доцент Маліновська О.М.). В обговоренні отриманих результатів дисертаційних досліджень взяли участь як науковці кафедри економіки та менеджменту, так і завідувач кафедри математичних методів у економіці, д.ф.-м.н., професор Максимук О.В., завідувач кафедри міжнародної економіки і теорії фінансів, д.е.н., професор Біттер О.А. Рішенням наукового семінару дисертаційні роботи Горбачевської О.В., та Максиміва Д.Я. рекомендовано до подальшого розгляду вже в рамках спеціалізованих вчених рад.