Науковців Університету відзначено почесними грамотами

27.05.2022 | 14:55

25 травня 2022 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якого Ректор, зокрема, нагородив науковців Університету відзнаками Львівської обласної військової адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради.

«Наука є опорою розвитку Університету. Вагомими науковими здобутками у динаміці розвитку Університету сьогодні може похвалитися кожен факультет. Лише упродовж цього року відбулося понад 50 захистів дисертацій. Більше того, колектив Університету постійно працює над підготовкою наукових досліджень подвійного призначення на оборонну тематику», – зазначив Володимир Петрович.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки нагороджено зав. кафедри фінансового менеджменту професорку Ситник Н. С. Щиро вітаємо Наталію Степанівну та зичимо творчої наснаги, нових вагомих досягнень та здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служать на благо Львівського національного університету імені Івана Франка та науки України!