Науково-практичний семінар «Стратегування з допомогою Tableau»

18.03.2021 | 20:29

17 березня 2021 р. на кафедрі фінансового менеджменту, за результатами наукової робота аспіранта Віталія Боднара, відбувся науково-практичний семінар «Стратегування з допомогою Tableau». Під час заходу, студенти, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа» мали змогу ознайомитись із перспективами використання бізнесової аналітики, що передбачає процес перетворення даних в інформацію, тобто у нові знання, які можуть бути використані для збільшення ефективності та конкурентної здатності суб’єкта, із прогнозуванням його діяльності для прийняття ефективних управлінських рішень. Економічні процеси важко піддаються прогнозуванню, оскільки на них впливає багато чинників, які зумовлені численними ризиками. Знизити їх повністю або частково допомагає аналіз. Аспірант виділяє метод факторного аналізу, який дозволяє виокремити взаємозалежні фінансові коефіцієнти, як складовий елемент методики оцінки фінансового стану суб’єкта та використовує Tableau – систему інтерактивної аналітики, що дає змогу в найкоротші терміни проводити глибокий і різнобічний аналіз великих масивів інформації і не вимагає навчання бізнес-користувачів і великих фінансових витрат на впровадження.