Науково-практичний семінар: «Аналіз економічної самостійності новоутворених ОТГ на Львівщині»

28.12.2019 | 22:37

27 грудня 2019 року відбувся науково-практичний семінар кафедри економічної кібернетики факультету управління фінансами та бізнесу на тему «Аналіз економічної самостійності новоутворених ОТГ на Львівщині». З доповіддю виступив к. ф.-м. н. Мищишин Орест Якович.

Мета заходу:

• висвітлити окремі аспекти методики використання карт OSM, які фактично відіграють роль безкоштовного, загальнодоступного сховища даних (відкриті дані), для формування баз даних окремих територіальних громад, що підвищить ефективність процесу управління ОТГ;
  • підвищити інтерес до цифрових карт як основи даних для електронного самоврядування;
  • розкрити можливості використання таких карт службами розвитку рітейлу, доставки, таксі, ведення та адміністрування державного реєстру виборців тощо.

В обговоренні теми науково-практичного семінару взяли участь викладачі кафедри, д.е.н Карпінський Б.А. та викладачі ЛРІДУ НАДУ д. держ. упр. Калашник Н. С., к. держ. упр. Заяць Д.Д., к. держ. упр. Худоба О.В.