Науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

08.04.2021 | 15:02

7-8 квітня 2021 року у форматі онлайн-відеозв’язку відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

На конференції виступала студентка групи УФП-31с Вовк Вікторія Вікторівна з науковою роботою на тему «Інфраструктурні зрушення в Україні контексті децентралізації».

Науковий керівник: Маліновська Ольга Ярославівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом.

За підсумками, Вовк Вікторія стала однією з переможців Конкурсу та була нагороджена диплом ІІІ-го ступеня.

Вітаємо студентку і наукового керівника з перемогою  та бажаємо подальших наукових досягнень!!!