Можливість для студентів від компаній JetSoftPro та BJet вдало поєднати знання економічної логіки бізнес-процесів з навиками програмування

11.11.2021 | 16:46

JetSoftPro та BJet оголошують про початок нового навчального курсу Python (з Odoo)!

Увійти в ІТ не так просто, як обіцяють всі навколо? У нас є класна новина! Компанії JetSoftPro та BJet об’єднали свої зусилля, аби створити для тебе крутий курс! Легкого шляху не обіцяємо, але круті і захопливі виклики вже чекають на тебе.

Якщо ти:

• Студент 3-4 курсу або випускник курсів програмування
  • If your English level is not lower than Intermediate
  • Маєш базові знання програмування і хочеш розвиватись

Реєструйся!

Для реєстрації потрібно:

А оскільки наша програма розрахована на студентів, тому точно не завадить твоєму навчанню.

Тривалість курсу: 4 місяці (початок курсу очікується 12 січня 2022 року)

Як часто: 2 заняття на тиждень

Тривалість заняття: 1-1,5 години (у Skype або Google Meet)

Найкращі випускники отримають пропозицію про співпрацю! І це не просто слова. За час існування JetSoftPro Training Center, 158 студентів успішно пройшли курс, а з них 71  – отримав запрошення приєднатись до команди JetSoftPro.

Не зволікай та реєструйся!

Кількість місць обмежена, а реєстрація триватиме до 23-го листопада включно!