Міжнародна науково-практична конференція в Польщі

03.06.2016 | 19:45

DSC_0478Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку підприємництва в міжнародній перспективі» відбулась 30-31 травня 2016 в м. Лодзь (Республіка Польща). Організаторами заходу виступили  кафедра підприємництва та промислової політики, студентський гурток «Глобальні» факультету менеджменту Лодзького Університету та факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Іванна Мищишин як співголова організаційного комітету конференції представила делегацію факультету та науковий доробок наших студентів. Були презентовані гуртки «Скарбник», «Фінансист», «Міжнародний фінансист», «Державотворець» та виголошені доповіді студентів факультету у чотирьох секціях.

Активну участь у конференції взяли студенти Бітлян Наталія,  Вольська Неллі, Джейранашвілі Крістіан, Кімак Христина, Кочерган Оксана, Лозовська Іванна, Майструк Юлія, Фольварочний Юрій,  Яблонська Соломія та Якимик Віталій.

Дистанційними учасниками стали Бабухін Дмитро, Безпала Олена, Браточенко Олена, Войтович Володимир, Гнатенко Олександр, Гринчук Катерина, Калічак Ірина, Кімак Христина, Клим Роман, Колотюк Олег, Сарнавський Богдан, Смаль Наталія, Хлопецька Соломія та отримали сертифікати про участь. Результатом роботи конференції стане підготовка збірника студентських наукових статей.

Після завершення конференції студенти взяли участь в культурній програмі.

Більше інформації та світлин з конференції за посиланням. Program konferencji (1)