Міс і Містер ФУФБ 2019

19.04.2019 | 12:12

3 квітня у нічному клубі «Picasso» пройшла найочікуваніша та найграндіозніша подія факультету управління фінансами та бізнесу – «Міс і містер факультету-2019». Цього року вражали, захоплювали та дивували присутніх своїми талантами аж 14 учасників.

Оцінювало рівень підготовки, харизму та старанність конкурсантів високоповажне журі: заступник декана факультету управління фінансами та бізнесу з наукової роботи Вікторія Дубик, голова профкому студентів ЛНУ Франка Андрій Білинський, фінансовий представник компанії «West Fit Group» Лілія Буйна, ресторатори та власники KVADRAT SUSHI & PIZZA Андрій Андреюк та Василь Мочара, фотохудожник Міжнародної федерації фотографічного мистецтва, засновник та викладач школи фотографії Віталій Воробйов, власники фітнес-клубу FitCurves – Оля Парфенюк та Соломія Наум, власниця «Майстерні смачних букетів» Маргарита Боряк.

Цьогорічна програма конкурсу складалася з 4 етапів:

• 1 етап – знайомство з учасниками, відео-візитка, дефіле дівчат та хлопців;
  • 2 етап – інтелектуальний: передбачав відповіді на непрості запитання, при цьому журі оцінювали не тільки логіку, а й інтуїцію та моральні якості учасників;
  • 3 етап – виконання сучасного танцю;
  • 4 етап – вечірнє дефіле, який став заключним.

У перервах між виходами конкурсантів на сцені виступали ніжна та чуттєва  Вікторія Шаблій; креативні «KRASAVCHIKI» (Вадим Сушко та Влад Мартинчук) та неповторний Богдан Сарнавський.

Вибір переможців став справжньою баталією для журі! Підрахувавши бали, набрані учасниками протягом чотирьох етапів конкурсу, і голоси глядачів, судді оголосили результати:

Міс глядацьких симпатій 2019 – Уляна Боднарчук

Міс інтелект 2019 – Олена Артамонова

Містер інтелект 2019 – Олег Книш

Міс чарівність 2019 – Марина Маналакова

Містер галантність 2019 – Микола Тишковець

Міс ніжність 2019 – Марія Казакова

Містер брутальність 2019 – Сергій Андрусік

Містер оригінальність 2019 – Дмитро Левченко

Міс оригінальність 2019 та ІІ Віце-міс – Христина Курчак

Містер мужність 2019 та ІІ Віце-містер – Михайло Гошовський

Міс елегантність 2019 та І Віце-міс – Василина Інатишина

Містер глядацьких симпатій 2019 та І Віце-містер – Ілля Чумак

Міс грація та Міс факультету 2019Ірина Телегій

Містер харизма та Містер факультету 2019Сергій Дятел

Дякуємо всім учасникам, організаторам та ведучим за гарний настрій, чудові емоції та яскраві враження!

Окрема подяка – спонсорам та партнерам за підтримку й допомогу у проведенні конкурсу, цінні подарунки його учасникам.