Методичний семінар кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики на тему: «Сценарії використання CHATGPT для оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін»

07.05.2023 | 19:10

05 травня 2023 року на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся методичний семінар на тему «Сценарії використання CHATGPT для оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін». Доповідач – д.е.н., професор Ірина ШЕВЧУК.

У рамках семінару викладачі кафедри обговорили питання щодо особливостей використання CHATGPT для оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін освітніх програм «Інформаційні технології в бізнесі» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка».

Особливу увагу було зосереджено на наступних питаннях:

• розробка плану вивчення навчальної дисципліни;
  • практика доступного тлумачення значень термінів;
  • виділення головних тез у лекційних матеріалах;
  • створення тестових питань та питань для оцінювання рівня знань студентів;
  • підбір цитат відомих людей за темою лекції;
  • розробка покрокового плану освоєння конкретної інформаційної технології;
  • формування списку рекомендованої літератури;
  • упорядкування словника основних термінів і понять дисципліни;
  • застосування для укладання методичних вказівок до виконання завдань лабораторних робіт з навчальних дисциплін, або окреслення можливих напрямків удосконалення їхнього змістовного наповнення;
  • перевірка виконаних студентами завдань лабораторних робіт, наприклад, генерація тестів для пошуку багів у коді програми, їх виправлення, або покращення самого коду.

Семінар завершився продуктивною дискусією та опрацюванням ідей щодо використання отриманих знань для удосконалення викладання освітніх компонентів та удосконалення їх навчально-методичного забезпечення.