Методичний семінар на тему: «Форми організації навчального процесу у вищій школі»

23.11.2016 | 22:33

З метою удосконалення професійної компетентності науково-педагогічних працівників, підвищення ефективності навчального процесу, надання допомоги викладачам у виборі форм та методів навчання та удосконаленні методики проведення навчальних занять  22 листопада 2016 року на кафедрі державних та місцевих фінансів відбувся

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

«ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩІЙ ШКОЛІ».

З доповіддю-презентацією виступила  доц. Татарин Н.Б.

img_20161122_155231

В межах заходу також було розглянуто питання формування організаційних форм навчання та конструкція різних видів навчальних занять залежно від його цілей, змісту й особливостей діяльності суб’єктів та об’єктів навчання, що дає змогу оптимізувати навчальний процес. Окрім того,  проведення методичного семінару мало конкретне спрямування направлене на підвищення рівня покращення взаємодії викладача зі студентами під час розв’язання різних навчальних завдань.