Welcome week – 2021. Лекція-зустріч «Інформаційні технології в бізнесі – місток між школою та професією своєї мрії»

16.09.2021 | 16:59

13 вересня 2021 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував Welcome week – щорічний захід, в рамках якого першокурсники знайомляться зі структурою та діяльністю Університету, дізнаються про цікаві студентські ініціативи і, звичайно, спілкуються з представниками факультетів та підрозділів Львівського університету.

Серію таких міроприємств відвідали першокурсники освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі». 13 вересня вони мали можливість презентувати власні проєкти щодо бачення свого професійного становлення в результаті навчання за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі». 15 вересня – прослухали лекцію д.е.н. Шевчук І.Б. «Інформаційні технології в бізнесі – місток між школою та професією своєї мрії».