Курс першої домедичної допомоги для студентів та викладачів факультету

14.03.2019 | 12:55

12 березня для студентів та викладачів факультету управління фінансами та бізнесу було проведено курс першої домедичної допомоги. Під час заходу інструктор Громадської організації «Курси першої домедичної допомоги «САВ» Андрій Вуйцик розповів про особливості серцево-легенової реанімації у дорослих, дітей та немовлят, у тому числі із використанням автоматичного дефібрилятора, описав особливості надання допомоги при втраті свідомості, зупинці дихання, інфаркті, інсульті, судомах та удавленні. Інструктор дав грунтовні відповіді на запитання учасників, спростував існуючі міфи, а також надав можливість усім охочим попрактикуватися на спеціальних манекенах.

На завершення курсу п. Андрій побажав присутнім, щоб ці знання й навики ніколи не пригодились у житті, проте наголосив, що надавати першу невідкладну допомогу до приїзду медиків повинні вміти всі – адже  від реакції оточення на ситуацію інколи залежить життя травмованої людини.